architekci zabrze for Dummies

To po pierwsze wg mnie jest ośmieszanie Papieża: czy ktoś z Was chciałby się "ukazywać" na fontannie, bo ja nie. A po drugie to chyba jest kicz, przynajmniej wg moich kryteriów estetycznych

Mysle ze przestudjowanie wnikliwe paru europejskich i krajowych przykladow placow publicznych moze dac pewien inny punkt widzenia na to co powstaje tuz obok.

Potraficie tylko obrzucać błotem innych i wkładać negatywne komenatrze w usta konkretnych osób!! A wiecie dlaczego ? Bo jestescie towarzystwem wzajemnej adoracji , która nie pojmuje, że są ludzie, kórzy mogą mieć inne zdanie niż wy ( poza wspominanymi przez was z nazwiska i zawodu powyżej)! Śmierdzi mi tutaj frustracją...

Ogólne wrażenie? KONIOR STUDIO poszło w tandetną symbolikę, uzupełnioną o nieprzemyślane rozwiązania i dość zaskakujące elementy małej architektury. Rynek zaprojektowano bez pomysłu i bez wzięcia pod uwagę potrzeb mieszkańców.

Jest pewne, że rynek straci w nowym układzie funkcję miejsca spotkań wadowiczan i będzie służył wyłącznie władzom naszej gminy do podkreślania jak bardzo są papiescy.

Brak sensownej alternatywy dla młodych ludzi, zabawy architekturą miejską i świeżości. Rynek powinien ożywiać miasto, by wieczorami tętniło życiem, by młodzi chcieli tutaj zostawać.

Przypomnij mi proszę jakieś wydarzenia animujące życie kulturalne, które odbywały się na rynku? Bynajmniej nie chodzi mi o pseudo koncerty organizowane od wielkiego dzwonu.

Chciałam na koniec zapytać czy skoro jawnie i wyraźnie mówi się o szerokich zaniedbaniach ze strony władz gminy i po trochu powiatu, czy skoro powszechnie wiadomym jest że większość radnych w ogóle nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i tylko pieniążki pobiera, to czy nie wartałoby zapoznać dokładnie z tą sytuacją organu wyżeszego stopnia, powiedzmy na pierwszy ogień wojewody a może później Prezesa Rady Ministrów ? W końcu ktoś ma nad samorządem włądzę więc? Artwork. 171, pkt. 3 Konstytucji:

A poważnie mówiąc click here co do referendum to organizacja takiego przedsięwzięcia też kosztuje. Ja myślę, że przynajmniej tacy radni jak Klinowski, Odrozek czy Janas po to zostali wybrani, aby wyłapywali takie absurdy.

Ogólnie to są poronione pomysły gospodarzy miasta, którzy chcą zapisać się w historii miasta. Szkoda tylko że za ten pomysł = niezbyt korzystnie !!!

Z innych spraw, Komisja Inicjatyw zleciła również wykonanie kompletnej inwentaryzacji dla pożydowskiej kamienicy na Gimnazjalnej, którą sprzedać ma niebawem gmina. Ma to zapobiec zniszczeniu tego gminnego zabytku przez ewentualnego nabywcę.

W supermarkecie wpadła amatorka Jacka Danielsa Pikietowali za powrotem busów na plac Kościuszki Arkadiusz świetny z logistyki Andrychowski samolot wróci w kwietniu Wpadli garażowi złodzieje. Ukradli wski i sprzęt gospodarczy Uszkodził zbiornik, zalał ropą ulicę Chcą wycofania miejskiego busa i powrotu busów na Kościuszki Komuś przeszkadzał słup ogłoszeniowy Wadowicki sezon operowo-baletowy na półmetku Radni przyjęli uchwałę budżetową. Nie obyło się bez awantur Ściągnij aplikację Wadowice On the internet na smartfona:

Panie Faber czyzby Pan nie czytał gazet? Dwa lata temu projekt był wyłożony w urzedzie miejskim do konsultacji dla mieszkańców. Pisały o tym gazety, ja skorzystałam i zostawiłam swoje wnioski o zmiany i rzeczywiście ujeli je w projekcie z tego co widzę! Ludzie co wy wyprawiacie nie potraficie powiedziec nic merytorycznego, nikt nie odniósł się do moich psostrzeżeń dotyczacych kłamastwa jakim jest zarzucaie Miastu rzekome ukrywanie projektu!

Prywatny folwark! Toż to normalny pas startowy, no chyba, że to klepisko będzie pełniło też funkcję lotniska dla przylatujących purpurowych beretów!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “architekci zabrze for Dummies”

Leave a Reply

Gravatar